Dh Jarek na ślubnym kobiercu... Drukuj
Wpisany przez Marcin Lemke   
niedziela, 13 września 2009 21:20

12 września 2009 roku. Ta data na pewno wielu starogardzkim strażakom zapadnie w pamięć, ale szczególnie jednemu. Tego dnia dh. Jarosław Czyryk wstąpił w związek małżeński z wybranką swego serca - Moniką.Ślub odbył się w kościele p.w. Jezusa Chrystusa Króła Wszechświata na Przylesiu. Zgodnie z tradycją udaliśmy się złożyć życzenia młodej parze. Obecni byli zarówno strażacy–ochotnicy jak i funkcjonariusze PSP Starogard gdzie na co dzień pracuje druh Jarek.

Po złożeniu życzeń wraz z zastępem GCBA z OSP Sucumin strażacy zbudowali bramę z dwóch kurtyn wodnych. Wyglądało to bardzo efektownie i podobało się zarówno młodej parze jak i zebranym gościom.Następnie uformowano orszak weselny, który rozpoczynał samochód Młodej Pary , następnie nasz GBA 2, 5/25 i SLOP z JRG PSP Starogard, samochody gości weselnych a zamykał GCBA z OSP Sucumin. W tak uformowanej kolumnie pojazdy odeskortowały Jarka i Monikę do miejsca, gdzie odbywało się weselne przyjęcie.

Mamy nadzieję, że druh Jarosław będzie się wywiązywał z małżeńskich obowiązków równie dobrze, jak ze służby w szeregach PSP i OSP Starogard.

W dniu Waszego Ślubu,
Samych radosnych zdarzeń.
Niech będzie on początkiem,
Spełnienia Waszych marzeń

Szczęść Boże Młodej Parze!!!

życzą druchowie i przyjaciele z OSP Starogard Gdański.

Foto: LEMI